
The LSB Experience
Beatles & Beyond - 21.00 uur
Datum: 27 MRT 2021 | Zaal: Rabozaal | |
Tijdstip: 21:00 | Prijs: € 23,00 incl. drankje |
De mannen van The LSB Experience zijn enorme Beatlesfans en spelen al jaren met groot succes op het grootste Beatlesfestival in de VS. Zij traden zelfs meerdere keren op in The Cavern Club, dé plek waar het allemaal begon.
In hun show geven ze een avondlang muziekplezier, geïnspireerd op de songs van The Beatles, vanuit nieuwe, verrassende en pakkende invalshoeken. Virtuoos gespeeld, prachtig gezongen en afgewisseld met de verhalen achter de songs.
The LSB Experience staat ook stil bij het solomateriaal van hun helden en bij songs van artiesten die zich lieten inspireren door The Beatles met een link naar The Fab Four. Het belooft een prachtige avond te worden!

The LSB Experience
Beatles & Beyond - 19.00 UUR
De mannen van The LSB Experience zijn enorme Beatlesfans en spelen al jaren met groot succes op het grootste Beatlesfestival in de VS. Nu komen ze voor een avondlang muziekplezier naar Nunspeet. Virtuoos gespeeld, prachtig gezongen en afgewisseld met de verhalen achter de songs.
27 Mrt
19:00 Muziek

3JS
Heroes of Music Unplugged - 19.00 uur
Na het succes van de Heroes of Music tour van 2018 en met het oog op de anderhalve-meter-regels, hebben de 3JS besloten hun programma voor het voorjaar van 2021 om te gooien.Met een akoestische band zullen ze met een nieuwe Heroes Of Music Unplugged show door het land trekken.
10 Apr
19:00 Muziek